Výklad na letní slunovrat

Letní Slunovrat, keltským jménem Litha nastává 21.6.2019 v 17:55 hodin. Astronomicky přichází nejdelší den a nejkratší noc v roce a je to také 1. letní den. Síla slunce dosáhla svého vrcholu. Je to jeden z nejmagičtějších dnů v roce, čarodějky a čarodějové zapalují očistné ohně, oslavují sílu Boha a Bohyně a plodnost přírody. Je to nejlepší čas pro vyslovení svého přání.

Tarotový výklad s kartami Kočičí tarot od L. Weatherston, kámen uprostřed představující slunce je oranžový kalcit, inspirace na: https://tarotova-asociace.cz/rozklad-na-letni-slunovrat/

1. karta - nahoře představuje to, co bylo ve vašem životě doposud ve stínu a potřebujeme to vidět:    

Ladnost. Potřebujeme si uvědomit, že je důležité umět se přizpůsobit podmínkám, najít v sobě vnitřní vyrovnanost, která nám pomůže elegantně projít jakkoli obtížnou situaci. Jestliže nás něco rozhodilo, je potřeba se zamyslet proč a jak se zase dostat do klidu. Schopnost přizpůsobit se proměnlivým podmínkám zajistí klid i v bouřlivém období.

2. karta - vpravo představuje to, nač příliš tlačíme, místo abychom to nechali volně plynout: 

Kocour země. Nepřeceňujme své síly a neberme si na sebe příliš mnoho. Možná věnujeme příliš času a energie na místě, kde není o pomoc zájem, možná se snažíme i za druhé a nikdo to neumí ocenit. Netlačme silou nic tam,  kde o to nestojí a raději se věnujme tomu, co má smysl. 

3. karta - dole představuje to, co je ve vašem životě dobré a co může dále růst:

Kněžka představuje vnitřní moudrost a duchovní vývoj a to, že jsme připraveni na další růst. Důležitá je víra v sebe sama a svou vnitřní moudrost a vnitřní vedení. Naučme se naslouchat sami sobě a nejprve sobě plnit své potřeby a až pak druhým...

4. karta - vlevo představuje to, co ve vašem životě slábne a potřebuje znovu probudit: 

Šestka země. Potřebujeme si znovu uvědomit, že je důležité podělit se o svůj blahobyt a naopak, pokud sami potřebujeme pomoci, nebát se pomoc přijmout. Pokud nám někdo nabízí záchrannou ruku, nestyďme se jí chytit. Dávající má stejnou radost z dávání jako přijímající z příjímání :)

Požehnaný Letní Slunovrat!

Další články k tématu Orákulum

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.