Výklad na rok 2022

Rok 2022 se ponese v duchu zvýšené intuice, citlivosti, otevírání srdcí a hledání svých snů, za kterými budeme chtít jít. Mnoho lidí už pochopilo a další pochopí, že skutečnou radost a štěstí nepřinášejí hmotné věci. Ne že by nebyly důležité, ale pro mnoho lidí už nebudou na prvním místě. Budeme si čím dál více uvědomovat, že to, jak je svět nastaven, pro nás už není v pořádku, budeme se více zaměřovat na to, jak trávíme čas, na to, co opravu chceme a co nás dělá šťastnými. Budeme přehodnocovat, zvláště ti, kteří to nestihli letos. Budeme více věřit své intuici než rozumu, mnoho lidí si uvědomí, že to, co jim radí rozum není v souladu s tím, co jím říká srdce nebo intuice a naučí se více věřit právě svým pocitům. Naučíme se více pozorovat a méně řešit, dívat se na věci s klidem a odstupem a v širším kontextu, může se stát, že ze svého života odstřihneme některé lidi. Uvědomíme si, že méně je někdy více a není potřeba mít mnoho známých, ale pár opravdových přítel. Budeme si více vybírat, komu co svěříme a s kým budeme trávit čas, protože masky lidí budou nadále padat a možná budeme ještě hodně překvapeni. Mnoho lidí přestane mít strach a uvědomí si, že strach je jen zbytečně svazoval, strach je jen v naší hlavě, mimo mysl neexistuje a když mu nebudeme věnovat pozornost, pochopíme, že si můžeme život mnohem více užít, že můžeme dělat to, co by nám strach nedovolil. Probudíme v sobě odvahu postavit se sami za sebe a nenechat jiné aby rozhodovali o našem životě.

Přeji vám krásný nový rok, přeji vám aby se probudilo co nejvíce lidí, aby co nejvíce lidí odhodilo své strachy a začali konečně poslouchat své pocity a svou intuici a přeji vám, aby se vám plnily vaše skutečné sny! 

Tarotový výklad s kartami Kočičí tarot od L. Weatherston. 

Další články k tématu Orákulum
Katalog  

 

  

 

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb 
využívá cookies. Nastavení používání a
dostupnosti cookies můžete upravit v
nastavení Vašeho prohlížeče.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.