Krabička Tajemství Cernunna - boha lesů

Krabička Tajemství Cernunna - boha lesů z imitace bronzu (tvrzená pryskyřice). 

Krásná krabička, která může sloužit jako šperkovnice nebo na magické pomůcky, ale i jako vkusný doplněk interiéru. Na víčku je vyobrazen Cernunnos se všemi detaily a symboly, které k němu patří, po stranách je krabička zdobena keltskými motivy a uzly. 

Cernunnos je keltský bůh lesa, bývá vyobrazován s parožím, sedící na zemi, obklopen zvířaty. V jedné ruce drží hada, v druhé torques ( symbol moci, síly a ochrany, nákrčník válečníků) a kolem beder má opasek se spirálou. Cernunnos představuje věčný koloběh života, smrt a znovuzrození, ale i sílu a moudrost. Je ochráncem zvířat, lesů, přírody. Přináší hojnost, sílu, transformaci, pochopení principu a koloběhu života.

Vyrobeno z tvrzené pryskyřice, vzhledem připomíná bronz. Ručně malovaná. Velmi precizní provedení. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 1 400 Kč ks

 

Podrobnosti

Krabička z tvrzené pryskyřice. 

Rozměry: cca 15,5 x 8,5 x 6,1 cm (vnější)

Váha: cca 525 g

Krabička Tajemství Cernunna - boha lesů
Krabička Tajemství Cernunna - boha lesů Krabička Tajemství Cernunna - boha lesů Krabička Tajemství Cernunna - boha lesů Krabička Tajemství Cernunna - boha lesů

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.