Krabička Wiccanský pentagram

Krabička Wiccanský pentagram z imitace kamene (tvrzená pryskyřice). 

Krásná krabička určená primárně na tarotové karty, ale můžete ji využít jako šperkovnici nebo krabičku na Vaše magické pomůcky. Po stranách krabičky jsou pentagramy s astrologickými symboly, fázemi měsíce, sluncem a měsícem, uvnitř krabičky je vyrytý pentagram. Na víku krabičky je alchymistický symbol moci obklopený vesmírnými tělesy. Celou krabičku obrůstá břečťan a lišejník a připomíná tak starobylý kamenný oltář. 

Pentagram je nejuctívanější magický symbol, který chrání před očarováním, nadpřirozenými silami a zlými duchy. Posiluje charisma a pomáhá dosáhnout cíle. Říká se mu také čarodějnický kříž, protože ve středověku se jím údajně žehnaly čarodějnice.

Vyrobeno z tvrzené pryskyřice, vzhledem připomíná kámen. Ručně malovaná. Velmi precizní provedení. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 1 450 Kč ks

 

Podrobnosti

Krabička z tvrzené pryskyřice. 

Rozměry: cca 17,5 x 12,5 x 8,2 cm (vnější)

Váha: cca 1,2 kg

Krabička Wiccanský pentagram
Krabička Wiccanský pentagram Krabička Wiccanský pentagram Krabička Wiccanský pentagram Krabička Wiccanský pentagram Krabička Wiccanský pentagram

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.