Kyvadlo/přívěsek - facetovaný ametyst

Krásné, broušené kyvadlo/ přívěsek z ametystu je velmi vhodné jak pro začátečníky, tak pro profesionály. Je prodlouženou rukou Vaší intuice a může Vám pomoci se rozhodnout nebo třeba zjistit, proč se situace stala tak, jak se stala. Záleží pouze na Vaší volbě otázek. Díky krásnému výbrusu je možné jej nosit i jako šperk.

Ametyst je silným meditačním kamenem. Harmonizuje, dokáže léčit a čistit atmosféru a dokonce dobíjet jiné kameny. Ametyst sám o sobě dokáže usnadnit rozhodování a v podobě kyvadélka se Vám s ním bude velmi dobře pracovat.

 

Aktuálně dostupné: skladem (9 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 250 Kč ks

 

Podrobnosti

Vybroušené kyvadlo/přívěsek z ametystu s kovovým úchytem. Jedná se o přírodní kámen, zabarvení jednotlivých kusů se může lehce lišit. 

Rozměry: cca 2,4-2,9 cm x 1,3 cm

Váha: cca 5-10 g

Kyvadlo/přívěsek - facetovaný ametyst
Kyvadlo/přívěsek - facetovaný ametyst Kyvadlo/přívěsek - facetovaný ametyst Kyvadlo/přívěsek - facetovaný ametyst Kyvadlo/přívěsek - facetovaný ametyst

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.