Kyvadlo klasické (facetovaný růženín) s čakrovým řetízkem

Klasické kyvadlo z růženínu je velmi vhodné jak pro začátečníky, tak pro profesionály. Je prodlouženou rukou Vaší intuice a může Vám pomoci se rozhodnout nebo třeba zjistit, proč se situace stala tak, jak se stala. Záleží pouze na Vaší volbě otázek.

Růženín je kamenem něžné lásky a je spojován se srdeční čakrou. Je nezbytným kamenem léčitelů, zmírňuje bolesti a napětí, působí blahodárně na krevní oběh a posiluje srdce. Bývá používán při depresích, mírní trápení z lásky, zvyšuje empatii a vytváří harmonické klima. Je skvělým kamenem, který přináší mír a absorbuje negativitu a zároveň Vás dokáže ochránit před zlobou. Hlavně u mladých lidí podporuje sebelásku a sebeúctu. Je skvělým pomocníkem pokud se potřebujeme uklidnit po psychicky náročné práci.

Kyvadlo je zavěšeno na řetízku se sedmi čakrovými kameny. Řetízek lze odepnout a nosit jako náramek. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 380 Kč ks

 

Podrobnosti

Vybroušené kyvadlo z růženínu s kovovým řetízkem a křišťálovou kuličkou na konci. Na řetízku je 7 čakrových kamenů (červený jaspis, karneol, žlutý jadeit, zelený avanturin, křemen, modrý jaspis, ametyst) ve tvaru kuliček, řetízek lze odepnout a nosit jako náramek. Jedná se o přírodní materiál, zabarvení jednotlivých kusů se může lehce lišit.

Délka řetízku: cca 20 cm

Váha: cca 15 g

Rozměry: cca 1,8 x 4 cm

Kyvadlo klasické (facetovaný růženín) s čakrovým řetízkem
Kyvadlo klasické (facetovaný růženín) s čakrovým řetízkem Kyvadlo klasické (facetovaný růženín) s čakrovým řetízkem

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.