Kyvadlo ze surového růženínu

Kyvadlo ze surového růženínu je velmi vhodné jak pro začátečníky, tak pro profesionály. Je prodlouženou rukou Vaší intuice a může Vám pomoci se rozhodnout nebo třeba zjistit, proč se situace stala tak, jak se stala. Záleží pouze na Vaší volbě otázek. Kyvadlo je unikátní v tom, že je na něm naprosté minimum zásahů lidské práce, jedná se tedy o velmi čistý a silný kámen.

Růženín je kamenem něžné lásky a je spojován se srdeční čakrou. Je nezbytným kamenem léčitelů, zmírňuje bolesti a napětí, působí blahodárně na krevní oběh a posiluje srdce. Bývá používán při depresích, mírní trápení z lásky, zvyšuje empatii a vytváří harmonické klima. Je skvělým kamenem, který přináší mír a absorbuje negativitu a zároveň Vás dokáže ochránit před zlobou. Hlavně u mladých lidí podporuje sebelásku a sebeúctu. Je skvělým pomocníkem pokud se potřebujeme uklidnit po psychicky náročné práci.

Aktuálně dostupné: skladem (2 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 395 Kč ks

 

Podrobnosti

Exkluzivní kyvadlo ze surového růženínu s kovovým řetízkem s křišťálovou kuličkou na jeho konci. Jedná se o přírodní kameny, zabarvení jednotlivých kusů se může lehce lišit. 

Délka řetízku: cca 18 cm

Váha: cca 23 g

Rozměry: cca 3,8 cm x 2 cm

Kyvadlo ze surového růženínu
Kyvadlo ze surového růženínu

Související produkty