Kyvadlo klasické z tygřího oko (facetované tygří oko)

Klasické kyvadlo z tygřího oka je velmi vhodné jak pro začátečníky, tak pro profesionály. Je prodlouženou rukou Vaší intuice a může Vám pomoci se rozhodnout nebo třeba zjistit, proč se situace stala tak, jak se stala. Záleží pouze na Vaší volbě otázek.

Tygří oko je kámen slunce a země, který přináší štěstí a bohatství. Dokáže uklidnit rozrušení a zároveň vás dobít energií pokud jste slabí a vyčerpaní. Pomáhá trávení a detoxikaci a posiluje dýchací cesty. Napomáhá rychlému rozhodování a posiluje vnitřní slunce, zesiluje intuici. Je kamenem, který podporuje prosperitu a pomáhá lidem, kteří pracují ve finanční sféře. Když jej doma umístíte na teplé a slunečné místo, může být amuletem přinášejícím bohatství. Říká se, že pokud u sebe nosíte tygří oko, ke konci dne vyjde najevo jakýkoli klam nebo něčí nedůvěryhodná povaha.

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 185 Kč ks

 

Podrobnosti

Vybroušené kyvadlo z tygřího oka s kovovým řetízkem. Jedná se o přírodní kámen, zabarvení jednotlivých kusů se může lehce lišit. 

Délka řetízku: cca 15 cm

Váha: cca 12 g

Rozměry: cca 3,2-3,5 cm x 1,8-2,1 cm

Kyvadlo klasické z tygřího oko (facetované tygří oko)
Kyvadlo klasické z tygřího oko (facetované tygří oko) Kyvadlo klasické z tygřího oko (facetované tygří oko) Kyvadlo klasické z tygřího oko (facetované tygří oko) Kyvadlo klasické z tygřího oko (facetované tygří oko) Kyvadlo klasické z tygřího oko (facetované tygří oko)

Související produkty


 

Diskuse

Zatím žádné příspěvky


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.