Kyvadlo klasické (facetovaná záhněda)

Klasické kyvadlo ze záhnědy je velmi vhodné jak pro začátečníky, tak pro profesionály. Je prodlouženou rukou Vaší intuice a může Vám pomoci se rozhodnout nebo třeba zjistit, proč se situace stala tak, jak se stala. Záleží pouze na Vaší volbě otázek.

Záhněda je ochránce před všemi formami smůly. Tradičně se vkládala do křížů a do stěn ložnic, aby se zlo nemohlo přiblížit. Nenásilně obnovuje energii a optimismus, a proto skvěle pomáhá v období po nemoci nebo když trpíme různými splíny. Pomáhá také při nespavosti a přivolává mírumilovné sny, také při meditaci a obtížném soustředění. Záhněda ochraňuje domov i pracoviště, vozidla před zloději a poruchami a řidiče před nehodami.

Aktuálně dostupné: skladem (4 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 185 Kč ks

 

Podrobnosti

Vybroušené kyvadlo ze záhnědy s kovovým řetízkem.

Délka řetízku: cca 15 cm

Váha: cca 14 - 24 g

Rozměry: cca 3,2 - 4,5 cm x 2,1 - 2,5 cm

Kyvadlo klasické (facetovaná záhněda)
Kyvadlo klasické (facetovaná záhněda) Kyvadlo klasické (facetovaná záhněda) Kyvadlo klasické (facetovaná záhněda) Kyvadlo klasické (facetovaná záhněda)

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.