Athame

Athame

Athame neboli rituální dýka je dýka s oboustranným ostřím a zpravidla černou rukojetí. Je symbolem mágovy vůle. Slouží k zaměření a směrování energie a magické síly. Symbolizuje živel vzduchu, slouží k zahánění démonů nebo přitahování sil. Je znamením svobody, duchovní činnosti, vlastní síly a moci. Můžou se s ní dělat ochranné kruhy, vést energie, rušit spojení i sliby, kreslit magické symboly. 


Řadit podle: Doporučené | Názvu A-Z | Názvu Z-A | Nejlevnější | Nejdražší

Athame

Athame

Athame. Athame neboli rituální dýka je dýka s oboustranným ostřím a zpravidla černou rukojetí. Je symbolem mágovy vůle. Slouží k zaměření a směrování energie a magické síly. Symbolizuje živel vzduchu, slouží k zahánění démonů nebo přitahování sil. Je znamením svobody, duchovní činnosti, vlastní síly a moci. Můžou se s ní dělat ochranné kruhy, vést energie, rušit spojení i sliby, kreslit magické symboly. 

890 Kč skladem DETAILY


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.