Provoz eshopu nepřerušen, je možné nadále objednávat s doručením Českou poštou i přes Zásilkovnu.


Dračí proroctví - stojan s křišťálovou koulí

Luxusní stojan s křišťálovou koulí z imitace bronzu. 

Tři draci sedí v kruhu a stráží dračí vejce, nad kterým je v kruhu umístěna křišťálová koule. 

Drak je symbolem moci a síly. Představuje silného spojence, ochranu a moc, odhání zlé duchy. V Japonsku a Číně představují 4 elementy a 4 světové strany a jsou považováni za naše dávné předky. 

Křišťálová koule, stejně jako kyvadlo, runy nebo tarot,  je pomůckou nejen ke čtení budoucnost, ale i k pochopení minulosti nebo nahlédnutí do vlastního nitra. Díky jejímu tvaru a hladkému povrchu v ní můžeme vidět duchy nebo anděly, rozpouští se v ní prostor i čas a energie se může různě projevovat. Je skvělým energetickým přijímačem, ale i vysílačem a my v ní můžeme číst různé informace a přijímat zprávy. Pomáhá nám rozvíjet náš šestý smysl a intuici a zvyšuje naše vnímání. Napomáhá nám se koncentrovat a učí nás pracovat  s energií. Stejně jako cokoli jiného, i intuici je potřeba trénovat a procvičovat. Pokud s koulí nepracujete, doporučuji přikrýt, např. ubrouskem. Křišťálové koule jsou vyrobeny z křišťálového skla, nejedná se o minerál  křišťál. 

Vyrobeno z tvrzené pryskyřice, vzhledem připomíná bronz. Ručně malovaný. Velmi precizní provedení. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 3 600 Kč ks

 

Podrobnosti

Stojan z tvrzené pryskyřice. Koule z křišťálového skla o průměru 11 cm.

Rozměry: cca 16 x 16 x 20 cm 

Váha: cca 3 kg

Dračí proroctví - stojan s křišťálovou koulí
Dračí proroctví - stojan s křišťálovou koulí Dračí proroctví - stojan s křišťálovou koulí Dračí proroctví - stojan s křišťálovou koulí Dračí proroctví - stojan s křišťálovou koulí Dračí proroctví - stojan s křišťálovou koulí

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.