Aqua aura modrá - náramek

Náramek z hladkých kuliček modré aqua aury. Hladké kuličky jsou příjemné na kůži, univerzální velikost.

Modrá Aqua aura vznikla nanášením zlata a kobaltu na čistý křemen. Navozuje stav hlubokého klidu a míru, je to silné antidepresivum. Je kamenem 5. a 6. čakry a posiluje telepatii a komunikaci. 

Aqua aura jsou krystaly čistého, přírodního křišťálu uměle obohacené zlatem, případně i jinými kovy. Aqua aura je kamenem nové doby, věku Vodnáře a je krystalem nových začátků. I přesto, že je Aqua aura uměle upravená, je nesmírně silná. Osvobozuje nás ode všech omezení a pomáhá vytvořit prostor pro něco nového. Prohlubuje duchovní naladění, aktivuje duševní energii a zvyšuje váš vlastní potenciál. Vrací mysl na správnou cestu, chrání přede všemi druhy různých záření, škodlivými paprsky i negativními lidmi. Posiluje imunitní systém. Pomáhá najít svou vlastní cestu a mít svůj osud pevně v rukou, ne jen jej pasivně přijímat. Aqua auru není potřeba příliš čistit ani nabíjet.

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 750 Kč ks

 

Podrobnosti

Náramek z hladkých kuliček modré aqua aury. Napínací, na gumičce. Jedná se o přírodní kameny, zabarvení jednotlivých kusů se může lehce lišit. 

Rozměr: cca 5,5 cm průměr, průměr kuliček cca 0,8 cm

Váha: cca 18 g

Aqua aura modrá - náramek
Aqua aura modrá - náramek Aqua aura modrá - náramek

Související produkty