Stříbrné prsteny

Stříbrné prsteny

Hvězdný rubín je velmi vzácný kámen červené až červenofialové barvy, který se nachází v Barmě, Thajsku nebo na Srí Lance.  Hvězdný neboli asterický rubín je specifický optickým jevem nazývaným asterismus. Asterismus je světelný efekt, kdy při dopadu světla na kámen, pod správným úhlem, je v kameni jasně viditelná bílá hvězda, v případě rubínu 6- cípá. Tři paprsky, které se v hvězdném rubínu protínají, symbolizují víru, naději a osud. Říká se mu také Král drahých kamenů, posiluje totiž veškeré duchovní schopnosti a dary, které máte. Ve starých kulturách jej nosívali vysocí kněží. Je to kámen, který pomáhá odstranit mentální bloky a limity a když umíte správně využít jeho sílu, pomůže vám změnit cokoli chcete. Je vhodný pro léčitele a každého, kdo pracuje s lidmi, protože svého nositele chrání před negativní energií a také smůlou a často se nosíval jako amulet. Posiluje vášeň, vitalitu, odvahu a energii a také sílu vůle jít za svým snem a dosáhnout úspěchu. Přitahuje prosperitu a blahobyt a říká se o něm, že je domovem andělů a má s sobě magii. Je přiřazen znamení Kozoroha, kořenové a srdeční čakře a čistíme jej vodou a dobíjíme svitem hvězd. 

V kombinaci s granátem pomáhá dosáhnout vítězství, s ametystem umí změnit problém na příležitost, společně se safírem pomáhá najít rovnováhu, s iolitem nám pomáhá vidět všechny možnosti a s tanzanitem posiluje naději. 


Řadit podle: Doporučené | Názvu A-Z | Názvu Z-A | Nejlevnější | Nejdražší

Hvězdný rubín - stříbrný prsten

Hvězdný rubín - stříbrný prsten

Prsten s hvězdným rubínem, zasazen ve stříbře.  Hvězdný rubín je velmi vzácný kámen červené až červenofialové barvy, který se nachází v Barmě, Thajsku nebo na Srí Lance.  Hvězdný neboli asterický rubín je specifický optickým jevem nazývaným asterismus. Asterismus je světelný efekt, kdy při dopadu světla na kámen, pod správným úhlem, je v kameni jasně viditelná bílá hvězda, v případě rubínu 6- cípá. Tři paprsky, které se v hvězdném rubínu protínají, symbolizují víru, naději a osud. Říká se mu také Král drahých kamenů, posiluje totiž veškeré duchovní schopnosti a dary, které máte. Ve starých kulturách jej nosívali vysocí kněží. Je to kámen, který pomáhá odstranit mentální bloky a limity a když umíte správně využít jeho sílu, pomůže vám změnit cokoli chcete. Je vhodný pro léčitele a každého, kdo pracuje s lidmi, protože svého nositele chrání před negativní energií a také smůlou a často se nosíval jako amulet. Posiluje vášeň, vitalitu, odvahu a energii a také sílu vůle jít za svým snem a dosáhnout úspěchu. Přitahuje prosperitu a blahobyt a říká se o něm, že je domovem andělů a má s sobě magii. Je přiřazen znamení Kozoroha, kořenové a srdeční čakře a čistíme jej vodou a dobíjíme svitem hvězd. 

2 800 Kč skladem DETAILY