Křišťálový květ - stříbrný přívěsek

Křišťálový květ, zasazen ve stříbře. 

Křišťálový květ vzniká v obrovských geodách, které se nacházejí v Brazílii.  Je spojen s duchovním růstem a novými začátky.

Křišťál je čirý minerál, který na slunci jiskří. Slovo křišťál pochází z řeckého krystallos a znamená čistý led, božská voda z nebes, kterou bohové zmrazili, aby už nikdy neroztála. Jedná se o nejběžnější minerál na zemi. Podle legendy upustil Herkules z hory Olymp na zem krystal pravdy, který se roztříštil na mnoho malých kousků, které dnes nacházíme v podobě křišťálu. Proto se křišťál používá k věštění a ten, kdo s ním pracuje, nikdy nelže. Je to pravděpodobně nejvšestrannější kámen ze všech krystalů. Dá se použít pro jakoukoliv léčbu nebo práci, která vyžaduje energii či očistu. Přináší harmonii, optimismus a zahání obavy, rozvíjí duševní  a léčitelské schopnosti. Zesiluje účinek modliteb i rituálů, napomáhá spojení s anděly a duchovnímu průvodci. Je přiřazen znamení Lva, temenní čakře a elementu ohně. Čistíme jej vodou a dobíjíme slunečním nebo měsíčním svitem.

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 1 400 Kč ks

 

Podrobnosti

Křišťálový květ, který je zasazen ve stříbře Ag 925/1000. Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který je na fotce. 

Rozměry: cca 3 x 3 x 0,5 cm 

Váha: cca 10 g 

Křišťálový květ - stříbrný přívěsek
Křišťálový květ - stříbrný přívěsek Křišťálový květ - stříbrný přívěsek

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.