Kunzit - náramek

Krásný, elegantní náramek z hladkých kuliček kunzitu. Kuličky jsou vybroušeny z kunzitu vysoké kvality. 

Kunzit je známý jako kámen žen, zvláště těch, které uctívají bohyně. Je to duchovní kámen a vyvolává nepodmíněnou lásku. Díky kunzitu lze navodit soustředěné meditativní stavy. Rozpouští vše negativní a slouží jako ochranný štít, zesiluje energetické pole kolem těla. Posiluje schopnost sebevyjádření a zlepšuje komunikaci, zvyšuje toleranci vůči druhým i vůči sobě samému. Pomáhá rozvíjet intuici a spojit se s anděly nebo duchovními průvodci. Dokáže propojit rozum, intuici a inspiraci. Učí nás jít životem a nechat věci volně plynout tak, aby se vyřešily samy. Pročišťuje staré city a rány, osvobozuje od dávných emocí, léči bolest srdce a pomáhá odpuštění. Kunzit pomáhá ženám při hormonálních potížích, při PMS, v těhotenství nebo při poporodních depresích. Tlumí strach, výkyvy nálad a pomáhá při bolestech hlavy. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 800 Kč ks

 

Podrobnosti

Náramek z hladkých kuliček kunzitu prvotřídní kvality z náleziště v Afganistánu. Napínací, na gumičce. Jedná se o přírodní kameny, zabarvení jednotlivých kusů se může lehce lišit.

Rozměr: cca 5,5 cm průměr, průměr kuliček cca 0,8 cm

Váha: cca 20 g

Kunzit - náramek
Kunzit - náramek Kunzit - náramek Kunzit - náramek

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.