Maw sit sit

Maw sit sit

Maw sit sit je velmi vzácný kámen zelené barvy s tmavým žilkováním, na kterém se mohou objevovat černé, ale i světlé flíčky. je velmi vzácný, protože se nachází pouze na jediném místě na světě a to v Barmě, blízko údolí, podle kterého je pojmenován. Tento kámen tvoří nejméně šest minerálů a proto je jeho složení proměnlivé. Je velmi silný, plný energie, přináší do života radost a zahání deprese. Obyvatelé Barmy jej vnímají jako amulet, který přináší naději. Posiluje charisma a kouzlo osobnosti a přitahuje do života nové lidi. Podporuje metabolismus, působí blahodárně na slinivku břišní. Je přiřazen srdeční čakře a podporuje schopnost tolerance. Čistíme opláchnutím vodou a nabíjíme v listech zelených rostlin. 


Řadit podle: Doporučené | Názvu A-Z | Názvu Z-A | Nejlevnější | Nejdražší

Maw sit sit - stříbrný přívěsek

Maw sit sit - stříbrný přívěsek

Krásný přívěsek z maw sit sit, zasazen ve stříbře.  Maw sit sit je velmi vzácný kámen zelené barvy s tmavým žilkováním, na kterém se mohou objevovat černé, ale i světlé flíčky. je velmi vzácný, protože se nachází pouze na jediném místě na světě a to v Barmě, blízko údolí, podle kterého je pojmenován. Tento kámen tvoří nejméně šest minerálů a proto je jeho složení proměnlivé. Je velmi silný, plný energie, přináší do života radost a zahání deprese. Obyvatelé Barmy jej vnímají jako amulet, který přináší naději. Posiluje charisma a kouzlo osobnosti a přitahuje do života nové lidi. Podporuje metabolismus, působí blahodárně na slinivku břišní. Je přiřazen srdeční čakře a podporuje schopnost tolerance. Čistíme opláchnutím vodou a nabíjíme v listech zelených rostlin. 

3 500 Kč skladem DETAILY


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.