Maw sit sit - stříbrný přívěsek

Krásný přívěsek z maw sit sit, zasazen ve stříbře. 

Maw sit sit je velmi vzácný kámen zelené barvy s tmavým žilkováním, na kterém se mohou objevovat černé, ale i světlé flíčky. je velmi vzácný, protože se nachází pouze na jediném místě na světě a to v Barmě, blízko údolí, podle kterého je pojmenován. Tento kámen tvoří nejméně šest minerálů a proto je jeho složení proměnlivé. Je velmi silný, plný energie, přináší do života radost a zahání deprese. Obyvatelé Barmy jej vnímají jako amulet, který přináší naději. Posiluje charisma a kouzlo osobnosti a přitahuje do života nové lidi. Podporuje metabolismus, působí blahodárně na slinivku břišní. Je přiřazen srdeční čakře a podporuje schopnost tolerance. Čistíme opláchnutím vodou a nabíjíme v listech zelených rostlin. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 3 500 Kč ks

 

Podrobnosti

Nádherný maw sit sit prvotřídní kvality z Barmy, který je zasazen ve stříbře (Ag 925/1000). Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který je na fotce.

Rozměry: cca 2,8 x 3,6 x 0,5 cm

Váha: cca 10 g

Maw sit sit - stříbrný přívěsek
Maw sit sit - stříbrný přívěsek Maw sit sit - stříbrný přívěsek

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.