Onyx - stříbrný náramek

Krásný náramek s onyxem, zasazen ve stříbře.

Černý onyx je velmi mocný kámen, který do sebe nasává vše, co jeho nositel prožívá. Je velmi silný a je potřeba s ním pracovat velmi obezřetně. Je spojován s kouzelníky a mágy, věří se, že absorbuje smutek. Používá se při obranné magii, kdy pomáhá odesílat negativitu zpátky k tomu, kdo ji vyslal. Pomáhá udržovat kontakt s duchovními průvodci a pomáhá spojení s Vesmírem. Říká se, že dovoluje nahlížet do Vaší budoucnosti a ovlivňovat tak svůj osud. Je kamenem, který dodává sílu v období stresu. Napomáhá s udržením koncentrace, zahání noční můry a ochraňuje cestovatele. O onyxu je známo, že do sebe dokáže pohltit emoce a vzpomínky svého majitele a udržet je a být tak velmi užitečným pomocníkem při léčbě traumat z minulosti nebo při návratech do minulých životů. Pomáhá dotahovat věci do konce a udržet pozornost. Je vhodný při problémech s ušima a rovnováhou. I přesto, že je to černý kámen, dobíjí se na slunci, čistí se pod tekoucí vodou.

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 5 500 Kč ks

 

Podrobnosti

Magické onyxy prvotřídní kvality, zasazeny ve stříbře (Ag 925/1000). Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který je na fotce.

Rozměry: cca 1,2 x 1,5 x 0,5 cm (kameny)

               cca 17 + 4 cm délka náramku

Váha: cca 25 g

Onyx - stříbrný náramek
Onyx - stříbrný náramek Onyx - stříbrný náramek Onyx - stříbrný náramek Onyx - stříbrný náramek Onyx - stříbrný náramek Onyx - stříbrný náramek Onyx - stříbrný náramek

Související produkty