Sugilit - stříbrný náramek

Krásný náramek se sugilitem, zasazen ve stříbře.

Sugilit je vzácný a poměrně nedávno objevený kámen. Říká se, že jej společně s kunzitem darovala Matka Země modernímu světu, aby pomáhaly řešit současné problémy. Jeho barva přechází z jasně fialové až do černé, může v sobě mít bílé, hnědé nebo oranžové stopy. Je kamenem lásky, představuje duchovní lásku a moudrost. Učí nás žít v souladu se sebou samým, připomíná duši smysl její poslední inkarnace a pomáhá nalézt odpovědi na otázky smyslu života. Je průvodcem při cestách do minulých životů a pomáhá nám pochopit, proč jsme tady nebo proč jsme v nerovnováze. Pomáhá nám odpouštět jiným a učí nás odpouštět sobě samým. Je kamenem, který usnadňuje meditace a kontakt s duchovními vůdci, chrání sebeúctu a pomáhá čelit tlaku okolí. Chrání v nepříjemném pracovním prostředí a podporuje vztah k přírodě. Nošený směřuje svou energii tam, kde je v těle zapotřebí, srovnává energie a uvádí celé tělo do harmonie a rovnováhy. Pomáhá čistit lymfatický systém a posiluje nervovou soustavu. Je kamenem koček. Je přiřazen znamení Vodnáře. Sugilit čistíme vodou a dobíjíme surovým ametystem. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 6 900 Kč ks

 

Podrobnosti

Sugility prvotřídní kvality, zasazeny ve stříbře (Ag 925/1000). Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který je na fotce.

Rozměry: cca 1 x 1,5 x 0,5 cm (kameny)

               cca 17 + 2 cm délka náramku

Váha: cca 18 g

Sugilit - stříbrný náramek
Sugilit - stříbrný náramek Sugilit - stříbrný náramek Sugilit - stříbrný náramek Sugilit - stříbrný náramek

Související produkty


Katalog  

 

  

 

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb 
využívá cookies. Nastavení používání a
dostupnosti cookies můžete upravit v
nastavení Vašeho prohlížeče.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.