Turmalínový křišťál - náramek

Sekaný náramek z větších kousků Turmalínového křišťálu.

Turmalínový křišťál je čirý křišťál s vlákny černého turmalínu. Nachází se po celém světě. Představuje vstupní bránu do skrytých světů, vítězství světla nad temnotou, dne nad nocí, dobra nad zlem a vyrovnání polarity energie jin a jang. Je zdrojem vnitřní síly, pokud nemáte možnost si odpočinout, čistí vzduch od žabomyších válek a neutralizuje malicherné spory. Potlačuje sklony škodit sám sobě.Uvádí celé tělo do rovnováhy, ulevuje při bolestech, působí blahodárně při hojení jizev a regeneraci po nehodách. Je přiřazen znamení Štíra. Kámen čistíme vodou a dobíjíme tak, že jej položíme mezi černou a bílou svíčku a necháme vyhořet.

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 300 Kč ks

 

Podrobnosti

Sekaný náramek z turmalínového křišťálu z větších kamenů. Napínací, na gumičce. Jedná se o přírodní kameny, zabarvení jednotlivých kusů se může lehce lišit.

Rozměr: cca 5 cm průměr, rozměr jednotlivých kousků kamenů cca 1 - 1,5 cm

Váha: cca 30 g

Turmalínový křišťál - náramek
Turmalínový křišťál - náramek Turmalínový křišťál - náramek Turmalínový křišťál - náramek Turmalínový křišťál - náramek

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.