Vltavín

Vltavín

Vltavíny představují splynutí mimozemských energií s Matkou Zemí. Jsou to kameny, které ukazují cestu k duchovnímu osvícení a můžete jimi také přivolávat krásné sny. Umožňují komunikaci s vyšším já. Jsou to mocní léčitelé těla i ducha, zvláště když nemůžete odhalit příčinu nemoci. Pomáhají odstraňovat různé bloky a čistit a harmonizovat čakry. Napomáhají návratu do minulých životů, pokud je to zapotřebí k pochopení současné situace. Jsou vhodné pro ty, kteří tráví hodně času sami, ať už z pracovních důvodů nebo dobrovolně, pomáhá totiž ocenit sebe sama :) Dříve se používaly jako amulety na štěstí a plodnost. Vltavíny čistíme vodou a dobíjíme pod širým nebem. 


Řadit podle: Doporučené | Názvu A-Z | Názvu Z-A | Nejlevnější | Nejdražší

Vltavín - Stříbrný přívěsek

Vltavín - Stříbrný přívěsek

Krásný přívěsek s vltavínem, zasazen ve stříbře. Vltavíny představují splynutí mimozemských energií s Matkou Zemí. Jsou to kameny, které ukazují cestu k duchovnímu osvícení a můžete jimi také přivolávat krásné sny. Umožňují komunikaci s vyšším já. Jsou to mocní léčitelé těla i ducha, zvláště když nemůžete odhalit příčinu nemoci. Pomáhají odstraňovat různé bloky a čistit a harmonizovat čakry. Napomáhají návratu do minulých životů, pokud je to zapotřebí k pochopení současné situace. Jsou vhodné pro ty, kteří tráví hodně času sami, ať už z pracovních důvodů nebo dobrovolně, pomáhá totiž ocenit sebe sama :) Dříve se používaly jako amulety na štěstí a plodnost. Vltavíny čistíme vodou a dobíjíme pod širým nebem.

2 400 Kč skladem DETAILY


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.