Vltavín - Stříbrný přívěsek

Krásný přívěsek s vltavínem, zasazen ve stříbře.

Vltavíny představují splynutí mimozemských energií s Matkou Zemí. Jsou to kameny, které ukazují cestu k duchovnímu osvícení a můžete jimi také přivolávat krásné sny. Umožňují komunikaci s vyšším já. Jsou to mocní léčitelé těla i ducha, zvláště když nemůžete odhalit příčinu nemoci. Pomáhají odstraňovat různé bloky a čistit a harmonizovat čakry. Napomáhají návratu do minulých životů, pokud je to zapotřebí k pochopení současné situace. Jsou vhodné pro ty, kteří tráví hodně času sami, ať už z pracovních důvodů nebo dobrovolně, pomáhá totiž ocenit sebe sama :) Dříve se používaly jako amulety na štěstí a plodnost. Vltavíny čistíme vodou a dobíjíme pod širým nebem.

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 2 400 Kč ks

 

Podrobnosti

Krásný vltavín prvotřídní kvality, který je zasazen ve stříbře (Ag 925). Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který je na fotce.

Rozměry: cca 2,8 x 1,4 x 0,8 cm

Váha: cca 4,4 g

Vltavín - Stříbrný přívěsek
Vltavín - Stříbrný přívěsek Vltavín - Stříbrný přívěsek

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.