Fantasy vonné tyčinky

Fantasy vonné tyčinky

Vonné tyčinky anglické značky Elements byly vyrobeny v Indii, design této řady navrhla britská malířka Anne Stokes, která pochází z Londýna a tvoří ve fantasy stylu. Její tvorba je široká, od romantických víl, přes čarodějný les až k podsvětí a gothickým vampýrům. Vonné tyčinky z této řady se výborně hodí jako zástupce živlu vzduchu při vašich rituálech, mají krásné, jemné vůně a můžete si vybrat z 12 druhů. Můžete je použít k meditaci, vytvoření neobyčejné, kouzelné atmosféry a nebo jen tak, kdykoliv máte náladu :)   


Vodní drak

Vodní drak

Vonné tyčinky Vodní drak voní velmi příjemně bílým mošusem. Bílý nebo také syntetický mošus je uměle vyráběná látka, která má omamnou vůni a přidává se v malém množství téměř do všech parfémů. V arabském světě je tato látka velmi ceněna a zajímavostí je, že se přidává do omítek mešit, aby návštěvníci cítili omamnou vůni. Tato vůně je sladká, příjemná a hodí se více na večerní vykuřování. 

48 Kč skladem DETAILY


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.