Stojánek na vonné tyčinky - Harmonie

Klasický stojánek Harmonie na vonné tyčinky ve tvaru lyže s hlavou Buddhy a lotosovým květem je velmi praktický. Imitace kovu, z tvrzené pryskyřice, ručně malovaný. 

Meditující Buddha je symbolem moudrosti, vyrovnanosti, osvícení a vnitřního klidu. Je to také účinný ochranný symbol, který přináší klid, mír a harmonii. 

Lotos je pro buddhisty a hinduisty posvátnou květinou. Lotos roste v jezerech, někdy i ve znečištěných oblastech a ze dna jezera si razí cestu nahoru. Jeho cesta není jednoduchá, ale lotosový květ ji zvládne a my můžeme obdivovat jeho krásu. Představuje životní vývoj, symbolizuje čistotu a plodnost, ale i duchovní rozvoj. 

Lotosový květ je symbolem 7. čakry, která se také nazývá lotos s tisíci okvětními plátky. Její funkcí je příjem energie z kosmu, je sídlem božské dokonalosti. Aby byla v harmonii, musí být harmonizované všechny ostatní čakry. Je také sídlem bohy Šivy, tedy nejvyššího Já a mantoru je Óm. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 280 Kč ks

 

Podrobnosti

Stojánek na vonné tyčinky, tvrzená pryskyřice, ručně malovaný. 

Rozměry: cca 4,5 x 26 x 6 cm

Váha: cca 160 g

Stojánek na vonné tyčinky - Harmonie
Stojánek na vonné tyčinky - Harmonie Stojánek na vonné tyčinky - Harmonie

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.