Křišťál - Buddha (23 cm)

Luxusní, ručně vyřezaný Buddha z jednoho kusu křišťálu o váze více než 2600 g. Naprosto precizní práce se všemi detaily. 

Meditující Buddha je symbolem moudrosti, vyrovnanosti, osvícení a vnitřního klidu. Je to také účinný ochranný symbol, který přináší klid, mír a harmonii. 

Slovo křišťál pochází z řeckého krystallos a znamená čistý led, božská voda z nebes, kterou bozi zmrazili, aby už nikdy neroztála. Jedná se o nejběžnější minerál na zemi. Podle legendy upustil Herkules z hory Olymp na zem krystal pravdy, který se roztříštil na mnoho malých kousků, které dnes nacházíme v podobě křišťálu. Proto se křišťál používá k věštění a ten, kdo s ním pracuje, nikdy nelže. Je to pravděpodobně nejvšestrannější kámen ze všech krystalů. Dá se použít pro jakoukoliv léčbu nebo práci, která vyžaduje energii či očistu. Přináší harmonii, optimismus a zahání obavy, rozvíjí duševní  a léčitelské schopnosti. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 28 000 Kč ks

 

Podrobnosti

Tato soška byla ručně vybroušena z jednoho kusu křišťálu. Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který vidíte na fotce.

Rozměry: cca 23 x 15,5 x 8,5 cm

Váha: cca 2635 g

Křišťál - Buddha (23 cm)
Křišťál - Buddha (23 cm) Křišťál - Buddha (23 cm) Křišťál - Buddha (23 cm) Křišťál - Buddha (23 cm) Křišťál - Buddha (23 cm) Křišťál - Buddha (23 cm) Křišťál - Buddha (23 cm)

Související produkty