Ochrana osobních údajů

Vyplněním svých osobních údajů při registraci či objednávce na www.tajemna-hekate.cz dáváte souhlas s tím, že provozovatel internetového obchodu, Hana Szabad, jako správce osobních údajů zpracuje osobní data do své databáze. Provozovatel se zavazuje, že veškerá data získaná z registrace či nákupu, použije výhradně pro svou interní potřebu ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tyto údaje nejsou poskytovány žádným dalším subjektům a jsou chráněny proti jejich zneužití. Veškeré využití údajů má jediný cíl, kterým je poskytnutí služeb  zákazníkům a vyřízení jejich objednávky. Provozovatel obchodu se zavazuje, že na přání zákazníka vymaže poskytnuté údaje z objednávky a zachová pouze údaje potřebné pro účetnictví dle zákona č. 563/1991 Sb. 

Jsme registrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00061792. Naši registraci si můžete ihned ověřit

 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.