O mně

Jmenuji se Hana Szabad, jsem majitelkou obchodu a autorkou veškerých textů na webu a velmi ráda Vás poznávám :)

Magií a "čarováním" se zabývám více než deset let a z této velmi široké oblasti mě zajímá především práce s polodrahokamy, svíčková magie, aromaterapie a tarotové karty. Kromě Tajemné Hékaté mám ještě "běžné" zaměstnání, protože zastávám názor, že vám mohu jen velmi těžko radit, když bych sama nebyla denně v kontaktu s dalšími lidmi, když bych byla mimo běžný pracovní svět. A taky proto, abych byla stále nohama na zemi :) 

Mým cílem a cílem Tajemné Hékaté je nabídnout Vám produkty a výrobky, které napomohou zlepšit kvalitu Vašeho života a můžou Vám pomoci splnit Vaše přání. Veškeré produkty v eshopu osobně vybírám a nakupuji po jednotlivých kouscích tak, aby bylo zboží opravdu kvalitní, líbilo se Vám a mohli jste z něj mít radost. Pokud jste nenašli to, co hledáte, napište mi na tajemna.hekate@gmail.com a věřím, že spolu nalezneme řešení. 

Snažím se podněcovat lidi, aby pracovali sami se sebou a na sobě, aby uměli využít svou sílu a intuici a naučili se důvěřovat sami sobě. Spíše než čtení budoucnosti dávám přednost tomu, že společně s klientem rozebereme jeho situaci a nalezneme společně řešení, cestu nebo nový směr. Ráda bych tento tajemný svět přiblížila každému, kdo má zájem se něco nového naučit :)

 

 

 

Katalog  

 

  

 

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb 
využívá cookies. Nastavení používání a
dostupnosti cookies můžete upravit v
nastavení Vašeho prohlížeče.