Služby

Výklad karet, konzultace, poradenství   600 Kč/ 60 minut

K výkladu používám tarotové karty a je možné se ptát na práci, vztahy, rodinu, finance, bydlení, zdraví, nebezpečí... Vždy se snažím klientovi pomoci rozebrat situaci v níž se ocitl, a která mu brání v dosažení toho, po čem touží nebo se ptám na budoucnost v oblasti, která klienta zajímá.

 

Terapie tarotem 600 Kč/ 60 minut (2. a další sezení 500/ 60 minut)

Rozbor Vaší situace, ve které jste se ocitli. Pomocí Tarotu společně zjistíme co, jak a proč se stalo a jak z toho ven. Správně volenými otázkami rozebereme minulost a přítomnost a najdeme řešení. Kombinuji práci s Tarotem a intuitivní přístup ke klientovi.

 

Výklad karet na dálku (email)  od 150 Kč

Výklad tarotovými kartami jehož cena se odvíjí od počtu položených otázek, první otázka 150 Kč, každá další 100 Kč. Zkontaktujte mě mailem, domluvíme se na počtu otázek a po připsání stanovené ceny na účet 670100-2212557299/6210 Vám do 3 dnů zašlu výklad na mail. K tomuto výkladu potřebuji Vaši fotku, na které jsou vidět oči. 

 

Výklad karet na dálku (telefon) 600 Kč/ 60 minut

Výklad probíhá stejně jako při osobní konzultaci, pomocí tarotových karet. V případě této konzultace požaduji platbu 600 Kč předem na účet 670100-2212557299/6210, jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo a já Vás budu kontaktovat do 36 hodin a výklad proběhne buď hned nebo v čase, na jakém se domluvíme. Hovorné hradím já. Službu je také možné zakoupit v eshopu a zaplatit kartou zde

 

Výklad karet Express (telefon) 1000 Kč/ 60 minut

Výklad lze objednat přes eshop, zaplatit kartou a proběhne v den objednání (do 24 hodin). Cena je pevná, maximální doba trvání je 60 minut. 

 

Spirituální očista osob a prostor 150 - 500 Kč dle náročnosti

Provádím očistu osob i prostor, cena zahrnuje použité prostředky a provedení očisty.

 

Zasvěcení amuletu 150 - 500 Kč dle náročnosti a požadavku klienta

Očista a zasvěcení předmětu doneseného klientem ( figurka, přivěsek...) V případě zasvěcení předmětu zakoupeného v eshopu je cena 150 Kč a je možné si službu objednat společně s kamenem či šperkem. 

 

Rituální služby od 2000 Kč dle náročnosti

Provádím magické rituály pouze ve prospěch klienta (finanční magie, magie úspěchu, milostná magie, odstraňování kleteb, očistné rituály), cena zahrnuje výklad karet před rituálem, návrh rituálu, magické pomůcky, načasování, mou přípravu, sledování průběhu rituálu a jeho vyhodnocení. Cena se odvíjí od požadavků klienta a náročnosti práce. Neprovádím záškodnou magii, kouzla na třetí osoby a nesesílám kletby. 

 

Návštěva výdejního místa je zdarma :)

Po předchozí telefonické domluvě na čísle 734 826 272 je možné mě kdykoliv navštívit a prohlédnout si veškeré nabízené zboží a zeptat se mě na vše co Vás zajímá...

 

 

 

 

 

 
 

 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.