Autorská práva

Tajemna-hekate.cz je autorským dílem. Výhradní práva na veškeré materiály - texty a fotografie jsou majetkem provozovatele, kterým je Hana Szabad. Všechna práva jsou vyhrazena. Žádná část tohoto webu nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez předchozího písemného souhlasu provozovatele. Pokud se tak stane, vystavujete se právním důsledkům. 

Odpovědnost za informace

Provozovatel, Hana Szabad, si vyhrazuje právo na změny a úpravy bez předchozího upozornění. Veškeré informace uvedené na webu www.tajemna-hekate.cz slouží výhradně jako nezávazný zdroj informací o různých produktech - olejích, kamenech, svících, tyčinkách a bylinách - a jejich účincích. Provozovatel stránek nenese žádnou odpovědnost za škody na zdraví uživatele či třetích osob vyplývajících ze získaných informací na www.tajemna-hekate.cz. V žádném případě informace a produkty získané na tomto webu nenahrazují lékařskou péči. 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.