Ametyst - Merlin (7,3 cm)

Merlin z ametystu.

Merlin je bájný mág, druid a čaroděj známý především z legend o králi Artušovi. Podle staré legendy prý pomocí své magie porazil draky a pak pomáhal králi Artušovi nejen magií, ale i moudrými radami. 

Ametyst je kámen fialové barvy, která může přeházet z hodně tmavé až do průhledné. Je to velmi silný meditační kámen. Má velké ochranné schopnosti a podporuje harmonickou energii. Často je nazýván vše léčícím kamenem, pomáhá při léčbě závislostí, při problémech s trávením a je vhodný při bolestech hlavy. Zabraňuje nespavosti a zahání noční můry, podporuje poctivost a vnímavost, posiluje koncentraci a usnadňuje rozhodování. V podobě drúzy čistí atmosféru v místnosti. Pokud u vás doma nebo v práci panuje nepřátelská atmosféra, rozmístěte různě v místnosti kousky ametystu. Je přiřazen znamení Vodnáře, čistíme jej vodou a dobíjíme měsíčním světlem.

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 5 000 Kč ks

 

Podrobnosti

Ručně broušený velmi kvalitní alpský ametyst. Vybroušeno ve Švýcarsku. Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který vidíte na fotce.

Rozměry: cca 7,3 x 4 x 2,5 cm

Váha: cca 82 g

Ametyst - Merlin (7,3 cm)
Ametyst - Merlin (7,3 cm) Ametyst - Merlin (7,3 cm) Ametyst - Merlin (7,3 cm) Ametyst - Merlin (7,3 cm) Ametyst - Merlin (7,3 cm)

Související produkty