Černý achát - podložka Pentagram

Podložka z černého achátu, leštěná, s motivem Pentagramu. Lze ji využít jako podtácek, dekoraci nebo na oltář k rituální práci. 

Acháty jsou poměrně běžné kameny, které lze najít po celém světě  - v USA, Indii, Maroku, Brazílii, Africe i České republice. Mají různé barvy od bílé, přes šedivou, modrou, zelenou, růžovou a hnědou, ale bývají velmi často dobarvovány. Jsou to kameny, které uzemňují a dodávají rovnováhu. Uvádějí do souladu pozitivní a negativní síly. Pomáhají proniknout hluboko do problému a objevit nové informace. Pomáhá s přijetím sebe sama a zvyšuje sebedůvěru. Léčí vnitřní zlobu, zahořklost, negativní pocity, vnitřní napětí a citová zklamání. Navozuje pocit jistoty a bezpečí. Achát je očistný kámen a když je umístěný v oblasti srdce, léčí citovou nevyrovnanost a pomáhá přijímat lásku. Pomáhá při žaludečních problémech a čistí lymfatický systém. Kámen čistíme vodou a dobíjíme při úplňku. 

Pentagram je nejuctívanější magický symbol, který chrání před očarováním, nadpřirozenými silami a zlými duchy. Posiluje charisma a pomáhá dosáhnout cíle. Říká se mu také čarodějnický kříž, protože ve středověku se jím údajně žehnaly čarodějnice. 

Aktuálně dostupné: skladem (3 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 360 Kč ks

 

Podrobnosti

Leštěná podložka z černého achátu se zlatým symbolem. Jedná se o přírodní kámen a ruční práci, jednotlivé kusy se mohou lehce lišit. 

Rozměry: cca 8 x 8 x 0,7 cm

Váha: cca 110 g

Černý achát - podložka Pentagram
Černý achát - podložka Pentagram Černý achát - podložka Pentagram

Související produkty