Černý achát - podložka Trojný měsíc

Podložka z černého achátu, leštěná, s motivem Trojného měsíce. Lze ji využít jako podtácek, dekoraci nebo na oltář k rituální práci. 

Acháty jsou poměrně běžné kameny, které lze najít po celém světě  - v USA, Indii, Maroku, Brazílii, Africe i České republice. Mají různé barvy od bílé, přes šedivou, modrou, zelenou, růžovou a hnědou, ale bývají velmi často dobarvovány. Jsou to kameny, které uzemňují a dodávají rovnováhu. Uvádějí do souladu pozitivní a negativní síly. Pomáhají proniknout hluboko do problému a objevit nové informace. Pomáhá s přijetím sebe sama a zvyšuje sebedůvěru. Léčí vnitřní zlobu, zahořklost, negativní pocity, vnitřní napětí a citová zklamání. Navozuje pocit jistoty a bezpečí. Achát je očistný kámen a když je umístěný v oblasti srdce, léčí citovou nevyrovnanost a pomáhá přijímat lásku. Pomáhá při žaludečních problémech a čistí lymfatický systém. Kámen čistíme vodou a dobíjíme při úplňku. 

Trojný měsíc symbolizuje 3 fáze měsíce - dorůstání, úplněk a ubývání. Je také symbolem trojné Bohyně, která je ráno panna, v poledne žena a večer stařena. 

Aktuálně dostupné: skladem (4 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 360 Kč ks

 

Podrobnosti

Leštěná podložka z černého achátu se zlatým symbolem. Jedná se o přírodní kámen a ruční práci, jednotlivé kusy se mohou lehce lišit. 

Rozměry: cca 8 x 8 x 0,7 cm

Váha: cca 110 g

Černý achát - podložka Trojný měsíc
Černý achát - podložka Trojný měsíc Černý achát - podložka Trojný měsíc

Související produkty