Selenit - podložka Andělská křídla

Podložka ze selenitu, leštěná, s motivem Andělských křídel. Lze ji využít k očistě a nabíjení minerálů nebo jako dekoraci. 

Selenit je bílý, lehce průsvitný minerál se saténovým leskem, který tvoří dlouhá vlákna. Nachází se hlavně v Maroku. Je pojmenován po bohyni Seléné, řecké bohyni měsíce, manželství a mateřství, ale také magie, rituálů a čarování. Selenit je mocný krystal, který otevírá korunní čakru a pomáhá napojení na duchovního průvodce. Je to klidný kámen, který udržuje klid a mír, pomáhá při meditacích nebo duchovní práci. Chrání domov, má velmi silné očistné účinky, vytváří harmonickou atmosféru. Pomáhá při práci na sobě, pochopit události z minulosti, přijmout je a jít dál. Lze z něj věštit. Dokáže stabilizovat emoce, napomáhá proniknout do jádra problémů a vede k hlubšímu pochopení a pomáhá pochopit a vidět to, co se nám děje v podvědomí. Posiluje komunikaci a umožňuje odhalit lež. Působí blahodárně na páteř, při kojení, při kožních problémech a posiluje plodnost. Je přiřazen znamení Raka a čelní čakře. Čistíme a nabíjíme jej při svitu měsíce v úplňku. 

Andělské křídlo je silným ochranným amuletem. Andělé k nám přicházejí v různých podobách, kdykoliv ochotni nám pomoci a náš Anděl strážný stojí vždy při nás a nikdy nás neopouští. 

Aktuálně dostupné: skladem (2 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 350 Kč ks

 

Podrobnosti

Leštěná podložka ze selenitu s vyrytým symbolem. Jedná se o přírodní kámen a ruční práci, jednotlivé kusy se mohou lehce lišit. 

Rozměry: cca 10 x 10 x 2 cm

Váha: cca 300 g

Selenit - podložka Andělská křídla
Selenit - podložka Andělská křídla Selenit - podložka Andělská křídla

Související produkty