Ametyst - kyvadlo (surový kámen)

Kyvadlo ze surového ametystu. Kyvadlo je unikátní v tom, že je na něm naprosté minimum zásahů lidské práce, jedná se tedy o velmi čistý a silný kámen.

Ametyst je kámen fialové barvy, která může přeházet z hodně tmavé až do průhledné. Je to velmi silný meditační kámen. Má velké ochranné schopnosti a podporuje harmonickou energii. Často je nazýván vše léčícím kamenem, pomáhá při léčbě závislostí, při problémech s trávením a je vhodný při bolestech hlavy. Zabraňuje nespavosti a zahání noční můry, podporuje poctivost a vnímavost, posiluje koncentraci a usnadňuje rozhodování. V podobě drúzy čistí atmosféru v místnosti. Pokud u vás doma nebo v práci panuje nepřátelská atmosféra, rozmístěte různě v místnosti kousky ametystu. Je přiřazen znamení Vodnáře, čistíme jej vodou a dobíjíme měsíčním světlem.

Kyvadlo, někdy také siderické kyvadlo je magická pomůcka, která Vám může být nápomocna při rozhodování, slouží k odpovídání na otázky, kdy odpovídá tím, že se točí po směru či v protisměru hodinových ručiček, případně kýve svisle nebo podélně. Kyvadlo je v podstatě projevem Vaší vlastní intuice. Každý je schopen a může pracovat s kyvadlem. Kromě otázek ano - ne se lze ptát i na jiné typy otázek a k tomu pak slouží kyvadlové diagramy, kdy se kyvadlo rozhýbe směrem správné odpovědi. 

Aktuálně dostupné: skladem (4 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 395 Kč ks

 

Podrobnosti

Exkluzivní kyvadlo ze surového ametystu s kovovým řetízkem s křišťálovou kuličkou na jeho konci. Jedná se o přírodní kameny, zabarvení jednotlivých kusů se může lehce lišit. 

Délka řetízku: cca 18 cm

Váha: cca 15 g

Rozměry: cca 3 cm x 2 cm

Ametyst - kyvadlo (surový kámen)
Ametyst - kyvadlo (surový kámen) Ametyst - kyvadlo (surový kámen)

Související produkty