Kyvadlo hladké z ametystu s čakrovým řetízkem

Kyvadlo z ametystu je velmi vhodné jak pro začátečníky, tak pro profesionály. Je prodlouženou rukou Vaší intuice a může Vám pomoci se rozhodnout nebo třeba zjistit, proč se situace stala tak, jak se stala. Záleží pouze na Vaší volbě otázek.

Ametyst je silným meditačním kamenem. Harmonizuje, dokáže léčit a čistit atmosféru a dokonce dobíjet jiné kameny. Ametyst sám o sobě dokáže usnadnit rozhodování a v podobě kyvadélka se Vám s ním bude velmi dobře pracovat.

Kyvadlo je zavěšeno na řetízku se sedmi čakrovými kameny. Řetízek lze odepnout a nosit jako náramek. 

Aktuálně dostupné: skladem (3 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 365 Kč ks

 

Podrobnosti

Vybroušené kyvadlo z ametystu s kovovým řetízkem a křišťálovou kuličkou na konci. Na řetízku je 7 čakrových kamenů (červený jaspis, karneol, žlutý jadeit, zelený avanturin, křemen, modrý jaspis, ametyst) ve tvaru kuliček, řetízek lze odepnout a nosit jako náramek. Jedná se o přírodní materiál, zabarvení jednotlivých kusů se může lehce lišit.

Délka řetízku: cca 20 cm

Váha: cca 13 - 17 g

Rozměry: cca 4 cm x 1,3 - 1,5 cm

Kyvadlo hladké z ametystu s čakrovým řetízkem
Kyvadlo hladké z ametystu s čakrovým řetízkem Kyvadlo hladké z ametystu s čakrovým řetízkem Kyvadlo hladké z ametystu s čakrovým řetízkem Kyvadlo hladké z ametystu s čakrovým řetízkem Kyvadlo hladké z ametystu s čakrovým řetízkem Kyvadlo hladké z ametystu s čakrovým řetízkem Kyvadlo hladké z ametystu s čakrovým řetízkem Kyvadlo hladké z ametystu s čakrovým řetízkem