Kyvadlo klasické (facetovaný růženín)

Klasické kyvadlo z růženínu je velmi vhodné jak pro začátečníky, tak pro profesionály. Je prodlouženou rukou Vaší intuice a může Vám pomoci se rozhodnout nebo třeba zjistit, proč se situace stala tak, jak se stala. Záleží pouze na Vaší volbě otázek.

Růženín je kamenem něžné lásky a je spojován se srdeční čakrou. Je nezbytným kamenem léčitelů, zmírňuje bolesti a napětí, působí blahodárně na krevní oběh a posiluje srdce. Bývá používán při depresích, mírní trápení z lásky, zvyšuje empatii a vytváří harmonické klima. Je skvělým kamenem, který přináší mír a absorbuje negativitu a zároveň Vás dokáže ochránit před zlobou. Hlavně u mladých lidí podporuje sebelásku a sebeúctu. Je skvělým pomocníkem pokud se potřebujeme uklidnit po psychicky náročné práci.

Aktuálně dostupné: skladem (11 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 200 Kč ks

 

Podrobnosti

Vybroušené kyvadlo z růženínu s kovovým řetízkem. Jedná se o přírodní materiál, zabarvení jednotlivých kusů se může lehce lišit.

Délka řetízku: cca 15 cm

Váha: cca 15 - 22 g

Rozměry: cca 3,5 - 4,5 cm x 2,2 - 2,5 cm

Kyvadlo klasické (facetovaný růženín)
Kyvadlo klasické (facetovaný růženín) Kyvadlo klasické (facetovaný růženín) Kyvadlo klasické (facetovaný růženín) Kyvadlo klasické (facetovaný růženín)

Související produkty