Černý achát - podložka Meditace

Podložka z černého achátu, leštěná, s motivem Meditace. Lze ji využít jako podtácek, dekoraci nebo na oltář k rituální práci. 

Acháty jsou poměrně běžné kameny, které lze najít po celém světě  - v USA, Indii, Maroku, Brazílii, Africe i České republice. Mají různé barvy od bílé, přes šedivou, modrou, zelenou, růžovou a hnědou, ale bývají velmi často dobarvovány. Jsou to kameny, které uzemňují a dodávají rovnováhu. Uvádějí do souladu pozitivní a negativní síly. Pomáhají proniknout hluboko do problému a objevit nové informace. Pomáhá s přijetím sebe sama a zvyšuje sebedůvěru. Léčí vnitřní zlobu, zahořklost, negativní pocity, vnitřní napětí a citová zklamání. Navozuje pocit jistoty a bezpečí. Achát je očistný kámen a když je umístěný v oblasti srdce, léčí citovou nevyrovnanost a pomáhá přijímat lásku. Pomáhá při žaludečních problémech a čistí lymfatický systém. Kámen čistíme vodou a dobíjíme při úplňku. 

Motiv Meditace je postava sedící v pozici Lotosového květu a kolem ebe má sedm manter. Mantra znamená doslova pravdivá slova a jsou to texty, které slouží k opakovanému recitování nebo meditaci. Mají přirozenou schopnost zklidnit mysl a soustředit se na zvukovou vibraci, účelem je dosáhnout vysvobození. Je také chápána jako ochranný zvuk, který zamezuje tomu, aby se v mysli usadily negativní dojmy. V západním světě je zřejmě nejznámější mantrou Óm. 

Aktuálně dostupné: skladem (2 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 360 Kč ks

 

Podrobnosti

Leštěná podložka z černého achátu se zlatým symbolem. Jedná se o přírodní kámen a ruční práci, jednotlivé kusy se mohou lehce lišit. 

Rozměry: cca 8 x 8 x 0,7 cm

Váha: cca 110 g

Černý achát - podložka Meditace
Černý achát - podložka Meditace Černý achát - podložka Meditace

Související produkty