Ametrín - stříbrný přívěsek

Krásný přívěsek z ametrínu, zasazen ve stříbře. 

Ametrín v sobě spojuje vlastnosti ametystu a citrínu. Pomáhá čistit auru, uvádí do rovnováhy energii, odstraňuje bolesti a blokády a hodí se k léčbě. Naplňuje tělo světlem a životní silou. Usnadňuje zbavování se špatných návyků a závislostí. Pomáhá workoholikům přehodnotit priority tak, aby měli prostor i pro osobní a duševní potřeby. Usnadňuje návrat do práce po delší pauze. Usnadňuje kontakt s anděly, zvířaty a duchovními průvodci, je branou do jiných světů a vtahuje do života vyšší energie bez ztráty reálného pohledu na svět. Během úplňku otevírá brány do minulých životů nebo jiných dimenzí. Ametrín je přiřazen znamení Blíženců, čistíme jej vodou a nabíjíme při úplňku nebo západu slunce. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 3 250 Kč ks

 

Podrobnosti

Nádherný ametrín prvotřídní kvality z Brazílie, který je zasazen ve stříbře (Ag 925/1000). Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který je na fotce.

Rozměry: cca 2 x 3,7 x 0,7 cm

Váha: cca 13 g

Ametrín - stříbrný přívěsek
Ametrín - stříbrný přívěsek Ametrín - stříbrný přívěsek Ametrín - stříbrný přívěsek

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.