Super 7

Super 7

Super 7 nebo také Posvátných sedm či Melodický kámen je krystal tvořený spojením ametystu, kakoxenitu, goethitu, lepidokrokitu, křišťálu, rutilového křemene a záhnědy. Jeho barva tedy plynule přechází z čiré do fialové a kouřové s viditelnými hnědými až zlatými částicemi, paprsky. Jedná se o velmi vzácný (a dnes už prakticky vytěžený) kámen, který se nachází pouze na jediném místě na světě a to v Brazílii, severně od Ria de Janeira v části Espirito Santo, což znamená Duch Svatý.Tento kámen je všelékem, má vliv na celé tělo. Kombinuje v sobě vlastnosti všech sedmi krystalů. Zlepšuje porozumění sobě samému a také uvědomění si sebe sama a porozumění svým schopnostem. Je to uklidňující krystal a skvělý meditační pomocník. Dokáže zvyšovat vibrace ostatních kamenů, harmonizovat systém čaker a aktivovat duchovní dary. Je spojen s bohyní Isis a i proto napomáhá napojení se na moudrost Starého Egypta. Tento kámen nepotřebuje čistit. 


Řadit podle: Doporučené | Názvu A-Z | Názvu Z-A | Nejlevnější | Nejdražší

Super 7 - Stříbrný přívěsek

Super 7 - Stříbrný přívěsek

Krásný, jemný přívěsek se vzácným Super 7 kamenem, zasazen ve stříbře.  Super 7 nebo také Posvátných sedm či Melodický kámen je krystal tvořený spojením ametystu, kakoxenitu, goethitu, lepidokrokitu, křišťálu, rutilového křemene a záhnědy. Jeho barva tedy plynule přechází z čiré do fialové a kouřové s viditelnými hnědými až zlatými částicemi, paprsky. Jedná se o velmi vzácný (a dnes už prakticky vytěžený) kámen, který se nachází pouze na jediném místě na světě a to v Brazílii, severně od Ria de Janeira v části Espirito Santo, což znamená Duch Svatý.Tento kámen je všelékem, má vliv na celé tělo. Kombinuje v sobě vlastnosti všech sedmi krystalů. Zlepšuje porozumění sobě samému a také uvědomění si sebe sama a porozumění svým schopnostem. Je to uklidňující krystal a skvělý meditační pomocník. Dokáže zvyšovat vibrace ostatních kamenů, harmonizovat systém čaker a aktivovat duchovní dary. Je spojen s bohyní Isis a i proto napomáhá napojení se na moudrost Starého Egypta. Tento kámen nepotřebuje čistit. 

1 200 Kč skladem DETAILY


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.