Kakoxenit

Kakoxenit

Kakoxenit je vzácný kámen, který se vyskytuje jako součást kamene Super 7 (a velmi často je mylně Kakoxenit se Super 7 zaměňován). Samotný Kakoxenit se nachází ve Švédsku nebo Spojených státech. Je nafialovělé barvy s jasně viditelnými žlutooranžovými paprsky. Je znám jako kámen nanebevstoupení, protože zvyšuje duchovní uvědomění. Velmi často se používá při meditacích a regresních terapiích, aktivuje 6. a 7. čakru. Dokáže zvyšovat účinky rituálů, zvláště těch úplňkových. Pomáhá překonávat obavy a také vidět věci v pozitivním světle. Harmonizuje a napomáhá odhalit psychosomatické příčiny nemocí. 


Řadit podle: Doporučené | Názvu A-Z | Názvu Z-A | Nejlevnější | Nejdražší

Kakoxenit - stříbrný přívěsek

Kakoxenit - stříbrný přívěsek

Krásný přívěsek z kakoxenitu, zasazen ve stříbře. Kakoxenit je znám jako kámen nanebevstoupení, protože zvyšuje duchovní uvědomění. Velmi často se používá při meditacích a regresních terapiích, aktivuje 6. a 7. čakru. Dokáže zvyšovat účinky rituálů, zvláště těch úplňkových. Pomáhá překonávat obavy a také vidět věci v pozitivním světle. Harmonizuje a napomáhá odhalit psychosomatické příčiny nemocí. 

2 250 Kč skladem DETAILY


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.