Aqua aura

Aqua aura

Aqua aura jsou krystaly čistého, přírodního křišťálu uměle obohacené zlatem, případně i jinými kovy. Aqua aura je kamenem nové doby, věku Vodnáře a je krystalem nových začátků. I přesto, že je Aqua aura uměle upravená, je nesmírně silná. Osvobozuje nás ode všech omezení a pomáhá vytvořit prostor pro něco nového. Prohlubuje duchovní naladění, aktivuje duševní energii a zvyšuje váš vlastní potenciál. Vrací mysl na správnou cestu, chrání přede všemi druhy různých záření, škodlivými paprsky i negativními lidmi. Posiluje imunitní systém. Pomáhá najít svou vlastní cestu a mít svůj osud pevně v rukou, ne jen jej pasivně přijímat. Aqua auru není potřeba příliš čistit ani nabíjet.

Modrá Aqua aura vznikla nanášením zlata a kobaltu na čistý křemen. Navozuje stav hlubokého klidu a míru, je to silné antidepresivum. Je kamenem 5. a 6. čakry a posiluje telepatii a komunikaci. 


Řadit podle: Doporučené | Názvu A-Z | Názvu Z-A | Nejlevnější | Nejdražší

Aqua aura modrá - náramek

Aqua aura modrá - náramek

Náramek z hladkých kuliček modré aqua aury. Hladké kuličky jsou příjemné na kůži, univerzální velikost. Modrá Aqua aura vznikla nanášením zlata a kobaltu na čistý křemen. Navozuje stav hlubokého klidu a míru, je to silné antidepresivum. Je kamenem 5. a 6. čakry a posiluje telepatii a komunikaci.  Aqua aura jsou krystaly čistého, přírodního křišťálu uměle obohacené zlatem, případně i jinými kovy. Aqua aura je kamenem nové doby, věku Vodnáře a je krystalem nových začátků. I přesto, že je Aqua aura uměle upravená, je nesmírně silná. Osvobozuje nás ode všech omezení a pomáhá vytvořit prostor pro něco nového. Prohlubuje duchovní naladění, aktivuje duševní energii a zvyšuje váš vlastní potenciál. Vrací mysl na správnou cestu, chrání přede všemi druhy různých záření, škodlivými paprsky i negativními lidmi. Posiluje imunitní systém. Pomáhá najít svou vlastní cestu a mít svůj osud pevně v rukou, ne jen jej pasivně přijímat. Aqua auru není potřeba příliš čistit ani nabíjet.

750 Kč skladem DETAILY