Černá hvězda - stříbrné náušnice

Krásné, elegantní náušnice s magickou černou hvězdou, zasazeny ve stříbře. 

Černá hvězda je silně ochranný kámen, který posiluje charisma a kouzlo osobnosti. Odebírá negativní energii, mírní agresivitu, pomáhá rozvíjet senzibilitu a kreativitu. Někdy se mu říká kámen slz, protože pomáhá léčit velmi hluboká traumata a bloky tím, že vyvolává očistný pláč, který odnáší bolest. Posiluje tělo, mysl i ducha a pomáhá nám pochopit pocity druhých. Čistí mysl od negativních myšlenek i vzorců a podporuje koncentraci i proces učení. Zahání pochybnosti o nás samotných a napomáhá správnému rozhodnutí a také nalézt odpovědi, které hledáme. Pomáhá nám přijmout prohry a chápat je jako lekce, které nás posouvají vpřed. Je vhodný pro workoholiky, manažery, pro lidi pracující ve školství, vědě nebo v médiích, podporuje obchody, sebeprezentaci. Nošený na těle posiluje nejen psychické, ale i fyzické zdraví a působí blahodárně na oběhový systém. Kámen je přiřazen znamení Ryb a čistíme jej vodou nebo bílou šalvějí a nabíjíme během úplňku nebo hvězdné noci.

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 840 Kč ks

 

Podrobnosti

Magická černá hvězda prvotřídní kvality, která je zasazena ve stříbře (Ag 925/1000). Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který je na fotce.

Rozměry: cca 1,1 x 1,5 x 0,5 cm (1 náušnice)

Váha: cca 5 g (pár)

Černá hvězda - stříbrné náušnice
Černá hvězda - stříbrné náušnice Černá hvězda - stříbrné náušnice

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.