Duhový měsíční kámen - stříbrný náhrdelník

Krásný náhrdelník s kouzelným Duhovým měsíčním kamenem, zasazen ve stříbře

Duhový měsíční kámen je téměř průhledný s bílým či krémovým nádechem a opalizujícím efektem. V antických dobách lidé věřili, že tento kámen pohlcuje světlo měsíce a hvězd. Také se říká, že je to kámen nálad a že se stává průhlednějším nebo matnějším podle toho, jakou náladu má jeho nositel. Je to kámen dlouhodobých projektů, zvyšuje Vaše vnitřní záření a zvyšuje účinky magie lásky, ale i všech rituálů prováděných za úplňku. Posiluje intuici a pomáhá vidět nespatřené, lépe porozumět zprávám a symbolům, které k nám přicházejí. Pomáhá porozumět a otevřít Vaše duchovní dary. Posiluje klidný spánek a porozumění snům. Duhový měsíční kámen zmírňuje stres a pomáhá při hojení jizev. Působí blahodárně při problémech s hormony, podporuje plodnost a správnou funkci štítné žlázy. Je přiřazen znamení Raka a křížové, čelní a temenní čakře. Kámen je naladěn na fáze měsíce, čistíme jej vodou a dobíjíme měsíčním světlem během úplňku. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 7 500 Kč ks

 

Podrobnosti

Krásný Duhový měsíční kámen prvotřídní kvality, zasazen ve stříbře (Ag 925/1000). Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který je na fotce. 

Rozměry: cca 0,5 x 0,7 x 0,4 cm (kameny)

               cca 45 cm délka náhrdelníku

Váha: cca 25 g

Duhový měsíční kámen - stříbrný náhrdelník
Duhový měsíční kámen - stříbrný náhrdelník Duhový měsíční kámen - stříbrný náhrdelník Duhový měsíční kámen - stříbrný náhrdelník Duhový měsíční kámen - stříbrný náhrdelník

Související produkty