Eudialit

Eudialit

Eudialit (Eudialyt) se nachází pouze na několika málo nálezištích v Rusku, Kanadě, Grónsku nebo na Madagaskaru. Je silně harmonizačním kamenem, propojuje jednotlivé čakry, zvláště kořenovou a srdeční čakru a vyrovnává proudění energie. Pomáhá odčinit minulé činy a otevřít se pravdě. Je kamenem očištění a odčinění a také smíření, hlavně se sebou samým. Posiluje, zahání deprese a nespokojenost a uvolňuje negativní pocity. Urychluje změny a pomáhá nalézt sebe samotného. Pomáhá nalézt a také se setkat se spřízněnou duší. Je také kamenem hojnosti a bohatství.


Řadit podle: Doporučené | Názvu A-Z | Názvu Z-A | Nejlevnější | Nejdražší

Eudialit - stříbrný přívěsek

Eudialit - stříbrný přívěsek

Krásný, elegantní stříbrný přívěsek s eudialitem. Eudialit je kamenem očištění a odčinění a také smíření. Posiluje, zahání deprese, nespokojenost a uvolňuje negativní pocity. Je silně harmonizačním kamenem, protože propojuje jednotlivé čakry a vyrovnává proudění energie. 

2 400 Kč skladem DETAILY


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.