Hematit - náušnice

Náušnice z hladkých kuliček hematitu. 

Hematit se v dávných dobách používal do kouzelných zrcadel, o kterých se lidé domnívali, že díky svému lesku dokáží odrážet negativitu a zlo. Býval také velmi ceněn pro své schopnosti posilovat intuici a věštění. Ve starém Egyptě vyráběli z hematitu ochranné amulety a léčili jím nemoci krve. Římští vojáci zase používali prášek z hematitu, kterým si potírali těla než šli do boje, protože věřili, že se tak stanou nezranitelnými. O hematitu se říká, že do sebe dokáže vstřebávat bolest, stačí jej pravidelně přikládat na bolestivá místa. Bývá nazýván kamenem právníků, protože pomáhá při právních sporech, nespravedlnosti nebo i při sousedských sporech. Dokáže také potlačit Váš vlastní strach a pomáhá, pokud jste příliš empatičtí a prožíváte bolesti druhých. Hematit čistíme vykuřováním bílou šalvějí a dobíjíme položením na zem (alternativně do květináče s hlínou). 

Aktuálně dostupné: skladem (5 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 120 Kč ks

 

Podrobnosti

Náušnice z hladkých kuliček hematitu. Puzetky z chirurgické oceli. Jedná se o přírodní kameny, zabarvení jednotlivých kusů se může lehce lišit. 

Rozměry: cca 0,6 x 0,6 x 0,6 cm (1 náušnice)

Váha: cca 2 g (pár)

Hematit - náušnice
Hematit - náušnice Hematit - náušnice

Související produktyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.