Morganit, akvamarín, smaragd - náhrdelník

Náhrdelník z hladkých kuliček morganitu, akvamarínu a smaragdu. Hladké kuličky jsou příjemné na kůži, univerzální velikost.

Morganit je kámen bezpodmínečné lásky. Zdůrazňuje potřeby duše a pomalu, ale jistě vede k osobní transformaci tím, že vytahuje na povrch nenaplněné citové potřeby a nevyjádřené emoce. Zbavuje člověka potřeby být neustále v roli oběti.

Akvamarín je kámen, který rozšiřuje duševní obzory. Pomáhá upevnit pouto lásky a také řešit konflikty mírovou cestou. Podporuje intuici a duševní uvědomění a v práci přitahuje nové klienty. 

Smaragd podporuje duševní a magický rozvoj a přitahuje prosperitu. Chrání před emočními útoky, symbolizuje znovuzrození a pomáhá spojit se se svými minulými životy. Nošený na těle přivolává lásku a zvyšuje vnitřní záření. 

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 2 800 Kč ks

 

Podrobnosti

Náhrdelník z hladkých kuliček morganitu, akvamarínu a smaragdu, se zapínáním z chromovaného obecného kovu. Pouze jeden kus, kupujete přesně ten, který je na fotce.  

Rozměr: cca 45 cm obvod, průměr kuliček cca 0,8 cm

Váha: cca 43 g

Morganit, akvamarín, smaragd - náhrdelník
Morganit, akvamarín, smaragd - náhrdelník Morganit, akvamarín, smaragd - náhrdelník Morganit, akvamarín, smaragd - náhrdelník Morganit, akvamarín, smaragd - náhrdelník Morganit, akvamarín, smaragd - náhrdelník

Související produkty