Shivovo oko - Stříbrný přívěsek

Oboustranný stříbrný přívěsek s Shivovým okem z jedné strany a z druhé se stromem života. 

Strom života je symbol hojnosti, ráje, nesmrtelnosti a znovuzrození. Podporuje hojnost a dostatek, zdravé zrození a přináší životní sílu. Svému nositeli dává moudrost a pomáhá léčit a harmonizovat pomocí přírodní energie. 

Shivovo oko je kousek lastury, přesněji ochranné víčko vodního plže. Své jméno dostalo podle boha Šivy, jednoho z nejvyšších hinduistických bohů. Symbolizuje 3. oko uprostřed Šivova čela a otevírá čakru 3. oka. Má vodní energii, která přináší hluboké porozumění a posiluje intuici.  Shivovo oko symbolizuje moudrost, kreativitu a neustálý koloběh života, stejně jako Šiva, který ničí, aby vše mohlo být transformováno a znovu ožilo.  Představuje neustálou změnu, ale i duchovní moudrost. Spirála uprostřed mušle je znamením síly a energie. V Indii je Shivovo oko považováno za ochranný amulet  a prý nosí štěstí, říká se mu také peníze mořských panen. Pomáhá porozumět sobě samému a nalézt tak pravou životní cestu. Napomáhá spojení s Vyšším Já, ale zároveň nás spojuje s Matkou Zemí. Pomáhá také rozumět snům a chrání před nočními můrami. Působí příznivě na ledviny, játra, slinivku, slezinu a lymfatický systém.

Aktuálně dostupné: skladem (1 ks)       Chci pohlídat tento produkt

Komplet obsahuje:

Cena: 740 Kč ks

 

Podrobnosti

Mušle Shivovo oko, zasazeno ve stříbře (Ag 925/1000). Jedná se o přírodní mušli, zabarvení jednotlivých kusů se může lehce lišit. 

Rozměry: cca 2,1 x 2,1 x 0,6 cm 

Váha: cca 6 g

Shivovo oko - Stříbrný přívěsek
Shivovo oko - Stříbrný přívěsek Shivovo oko - Stříbrný přívěsek Shivovo oko - Stříbrný přívěsek Shivovo oko - Stříbrný přívěsek

Související produkty