Čarodějná láhev

Čarodějná láhev, někdy také známá jako Sklenice bolesti, je tradiční preventivní obrana domácí nebo lidové magie. Je to preventivní (nepůsobí na to, co už bylo vysláno, ale na to, co vysláno být může) a velmi účinné kouzlo, které chrání před prokletím, uřknutím, očarováním, záškodnou magií, zlými pohledy, závistí a negativním působením energie druhých na vaši osobu. Pokud se vám už něco takového stalo, s tím láhev už nic neudělá, ale pracuje preventivně tak, aby se to znovu už nestalo. Čarodějná láhev nejen chrání, ale posílá vše, co bylo vůči vám vysláno zpět. 

K výrobě láhve budete potřebovat sklenici s širším hrdlem a uzávěrem, ostré předměty (jehly, špendlíky, střepy, žiletky) a tělní tekutiny (moč, sliny, krev, můžete přidat i vlasy a nehty). Do láhve dejte ostré předměty, zalijte tělními tekutinami, uzavřete a zakopejte do země do hloubky minimálně 80 cm (aby láhev v mrazu nepraskla). Nezakopávejte láhev u domu, lepší je místo dál od bydliště, ale tak, aby láhev nemohl nikdo vykopat. Dokud je láhev v zemi nepoškozená, funguje a vy se o ni nemusíte dál starat. Doporučuji opakovat tento rituál každý rok. 

Proč a jak lahev funguje? Kletba nebo zlá myšlenka je vlastně energie s negativní silou a chce váš poškodit nebo vám ublížit. Pokud máte čarodějnou láhev, tak se negativní síla dotkne nejdříve lahve (jsou tam vaše tělní tekutiny) a poškodí se o ostré předměty, tím se rozbije a vrátí se zpět k tomu, kdo ji vyslal. Pokud vám nikdo nechce škodit nebo ubližovat, láhev nebude nic dělat. Je to pouze obranný nástroj. 

Další články k tématu Magie - tipy a návody
Katalog  

 

  

 

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb 
využívá cookies. Nastavení používání a
dostupnosti cookies můžete upravit v
nastavení Vašeho prohlížeče.