Planetární magie

Nebeská tělesa - planety, Slunce a Měsíc mají obrovský vliv na náš život. Jejich poloha v čase našeho narození ovlivňuje naši osobnost. Každý den v týdnu a každá hodina je spojená s určitou planetou a proto můžete využít jejich síly a vlivu při Vašich rituálech. Každé z nebeských těles ovlivňuje nějakou sféru života a proto můžete správným načasováním posílit svůj rituál energií planet. V přehledu níže najdete, která planeta co ovlivňuje, jaká barva jí je přiřazená a kterému dni vládne. 

Slunce vládne neděli a jeho barva je zlatá či žlutá. Ovlivňuje sebevědomí, ambice, charisma, veřejné vystupování, hrdinství, zdraví, úspěch, kariéru, peníze a bohatství, sílu, ale i ovlivňování druhých. Jeho síly můžete využít například při rituálu na sílu osobnosti, posílení zdraví, přivolání úspěchu v práci nebo úspěšné vystoupení.

Měsíc vládne pondělku a jeho barva je stříbrná nebo bílá. Ovlivňuje intuici, rodinu, ženskou energii, mateřství, věštění, krásu, sny, fantazii, emoce a duchovno. Síly Měsíce můžete využít při rituálech posilujících intuici, krásu nebo plodnost.

Mars vládne úterku a jeho barva je červená nebo oranžová. Ovlivňuje fyzickou energii, sebeprosazení, obranu, odvahu, vůli, odhodlání, ale také konflikty a boje. Jeho síly můžete využít při očistných nebo ochranných rituálech, posílení vůle či síly.

Merkur vládne středě a jeho barva je duhová, tyrkysová nebo žlutá. Ovlivňuje komunikaci, psané slovo, umění se vyjadřovat, obchodní zdatnost, studium, pružnost, rychlost, vynalézavost, vzdělávání, cestování, kreativitu, ale také sarkasmus a podvádění. Využijte vlivu Merkuru při rituálech na úspěšné obchody, snadnou komunikaci, reklamu a sebeprosazení, šťastné cestování či hladký průběh studia. 

Jupiter vládne čtvrtku a jeho barva je fialová, modrá, zelená nebo tyrkysová. Ovlivňuje hojnost, prosperitu, vyšší vzdělávání, víru, duchovní růst, pravdu, spravedlnost, odpovědnost a optimismus. Jeho síly můžete využít při rituálech hojnosti, prosperity a blahobytu, duchovního růstu nebo posílení víry.

Venuše vládne pátku a její barva je červená nebo růžová. Ovlivňuje, lásku, vztahy, přitažlivost, umění, hezké věci, krásu, harmonii, partnerství, ale i nerozhodnost a majetnické sklony. Síly Venuše využijte při milostné magii, rituálech krásy a sebelásky, posílení přitažlivosti a harmonie.

Saturn vládne sobotě a jeho barva je černá nebo šedá. Ovlivňuje spravedlnost, disciplínu, úřady, dluhy, karmické záležitosti, trpělivost, řád, soudní spory a překážky. V sobotu je vhodné dělat odeklínací či očistné rituály, rituály na vyřešení soudních sporů a úřední záležitosti.

 

 

Další články k tématu Magie - tipy a návody
Katalog  

 

  

 

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb 
využívá cookies. Nastavení používání a
dostupnosti cookies můžete upravit v
nastavení Vašeho prohlížeče.